Strona główna Kronika kryminalna Trzech sprawców pobicia zatrzymanych

Trzech sprawców pobicia zatrzymanych

356
0
PODZIEL SIĘ

8 września w miejscowości Altanka Kierujący pojazdem marki BMW uderzył w tył pojazdu marki Opel Astra, a następnie w płot posesji uszkadzając kilka przęseł. Z pojazdu sprawcy wyszło trzech mężczyzn, nakazując pokrzywdzonemu, aby odjechał. Kierujący Oplem z obawy o swoje bezpieczeństwo odjechał kilkaset metrów po czym zadzwonił na policję i po szwagra.

Do zdarzenia doszło w nocy, kiedy trzech 28 letnich mieszkańców Sochaczewa poruszało się pojazdem marki BMW i w miejscowości Altanka doprowadzili do kolizji z pojazdem Opel Astra a następnie uderzyli w ogrodzenie pobliskiej posesji. Sprawcy w stosunku do pokrzywdzonego byli agresywni. Ten w obawie o swoje życie i zdrowie odjechał z miejsca zdarzenia dzwoniąc po policję i szwagra.

Przybyły na miejsce 45 letni mieszkaniec gminy Sochaczew wspólnie z pokrzywdzonym udał się na miejsce zdarzenia, gdzie został zaatakowany przez trzech mężczyzn.  Przybyli na miejsce funkcjonariusze w wyniku pościgu zatrzymali jednego ze sprawców. W toku podjętych czynności w kolejnych dniach zatrzymano pozostałych sprawców.  Wszyscy trzej przyznali się do pobicia mężczyzny i poddali się dobrowolnie karze.

KPP Sochaczew

fot.policja