Strona główna Sport SERIA ZWYCIĘSTW PRZERWANA

SERIA ZWYCIĘSTW PRZERWANA

323
0
PODZIEL SIĘ

 Płocka Liga Okręgowa

Po trzech pierwszych zwycięskich meczach nastąpiło załamanie. Bzura przegrała z dobrze dysponowanym Stoczniowcem Płock, mającym w składzie byłego piłkarza naszej drużyny – Igora Tomaszewskiego.

Pierwsza połowa, to bardzo słaba gra chodakowian, którzy na bramkę rywali oddali zaledwie jeden strzał. Przyjezdni grali szybciej i bardziej zdecydowanie. Te zalety pozwoliły im na objęcie prowadzenia. Po rzucie wolnym błąd popełnił Michał Orliński i wspomniany już Igor Tomaszewski nie miał problemu z umieszczeniem futbolówki w siatce bramki Bzury.

W drugiej połowie biało-zieloni zagrali bardziej zdecydowanie. Stworzyli kilka sytuacji. Na drodze piłki stawali bądź obrońcy, bądź dobrze dysponowany bramkarz, który obronił kilka soczystych strzałów chodakowian. Rywale grający z kontry zdobyli dwa kolejne gole.

Nasi piłkarze zagrali bardzo słabo. Dużo bez sensu biegali i nie oddawali strzałów z dystansu. Starali się z piłką wejść do bramki. Pewne zastrzeżenia może budzić wyjściowy skład chodakowian i chyba zbyt późno przeprowadzone zmiany. Mieć trzeba nadzieję, że w następnych meczach słabe strony zostaną wyeliminowane i Bzura zacznie ponownie wygrywać.

Unia Iłów też nie potrafiła pokonać swojego rywala. Co prawda nasza drużyna już w szóstej minucie objęła prowadzenie po celnym strzale Tomasza Grzywacza, ale kolejne minuty należały już do rywali. Unitów pognębił Marcin Kowalski, który w tym meczu strzelił wszystkie gole dla Skry Drobin. Iłowianie szybko muszą się otrząsnąć, gdyż ich miejsce w tabeli nie napawa optymizmem.

Bzura Chodaków – Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)

skład: Orliński – Jeznach, Krasoń (68′ Michał Struzik), Stypuła (68′ Żółtowski), Wierzbicki (52′ Tomczyk), Wojciechowski (90′ Krawczak), Zając, Brdeja (55′ Mateusz Struzik), Kacprzak (82′ Strzelczyk), Kowalski

Unia Iłów – Skra Drobin 1:5 (1:2)

gol: Tomasz Grzywacz

skład: Zwierz – Rafalski (66′ Felczak), K. Świątek, Żakowski, Chmielak (83′ Kwiatkowski), Wawrzyn, Trafalski, Skrzynecki (21′ Kobierecki), D. Wojciechowski (66′ D. Karasek), Kunikowski (68′ Siejka), Grzywacz (82′ A. Karasek)

Wyniki IV kolejki

Bzura – Stoczniowiec 0:3

Unia – Skra 1:5

Kasztelan – Czermno 6:0

Amator – Zryw (mecz przełożony na 18.09)

Delta – Orzeł 1:4

Pogoń – Skrwa 0:3

Błękitni – Mazur 2:1

Tabela

1.Stoczniowiec Płock 9 18-4

2.Orzeł Goleszyn 9 12-7

3.Skra Drobin 9 13-12

4.Bzura Chodaków 9 9-7

5.Kasztelan Sierpc 7 11-5

6.Zryw Bielsk 7 10-4

7.Błękitni Gąbin 6 6-6

8.Delta Słupno 6 9-10

9.Mazur Gostynin 6 12-9

10.Amator Maszewo 4 8-5

11.Skrwa Łukomie 4 6-10

12.Unia Iłów 3   9-15

13.Unia Czermno 0 2-15

14.Pogoń Słupia 0 4-20

Tomasz Ertman

fot Tomasz Ertman