Strona główna Sochaczew miasto Rozbudują Sonatę

Rozbudują Sonatę

476
0
PODZIEL SIĘ

W ubiegłym tygodniu sieć Carrefour Polska potwierdził nasze informacje o rozbudowie należącego do firmy centrum handlowego Sonata Park w Sochaczewie. Prace związane z rozbudową mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Obiekt zostanie poddany kompleksowej rozbudowie, która ma na celu poszerzenie oferty handlowej oraz unowocześnienie i dopasowanie obiektu do aktualnych potrzeb mieszkańców miasta. Jak wynika z naszych informacji, powierzchnia kompleksu zostanie zwiększona o 4,3 tys. m kw. Po zakończeniu rozbudowy jej powierzchnia będzie liczyła 15 tys. m kw.
Powstała w 2014 Sonata, to największy park handlowy należący do Carrefour Polska. Jak informuje Jagoda Gwardys-Zientara, wiceprezes Carrefour Polska, decyzję o rozbudowie podjęto zgodnie z długoterminową strategią inwestowania w rozwój oferty galerii handlowych.
– Nie bez znaczenia dla tej decyzji jest popularność i rosnące potrzeby mieszkańców Sochaczewa i regionu, które dają nam gwarancję opłacalności poniesionych nakładów – mówi Jagoda Gwardys-Zientara.

retailnet.pl/atu

foto. sonata-park.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpotkali się z terytorialsami
Następny artykułRodzinny Piknik