Strona główna Brochów Pojechali rodzinnie

Pojechali rodzinnie

385
0
PODZIEL SIĘ

21 września w gminie Brochów odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy stawili się bardzo licznie. Część dołączyła na trasie przejazdu.

Pogoda była w sam raz na taką eskapadę. Rajd wystartował o godzinie 11.00 z terenu wiejskiego targowiska w Brochowie. Następnie ruszył trasą – Tułowie, Łasice, Przęsławice, Śladów, Nowa Wieś Śladów, Górki i z powrotem przez Tułowie do Brochowa. W trakcie rajdu dłuższy postój był w Przęsławicach, gdzie otwarty został nowy plac zabaw oraz w Śladowie, gdzie również ruszył nowy plac dla najmłodszych oraz był piknik rodzinny przy ognisku, muzyce i kiełbaskach. Dzieciaki szalały na zabawkach na placu zabaw oraz na dmuchańcach.

Organizatorem imprezy rowerowej na powitanie jesieni był Piotr Szymański, wójt gminy Brochów, który osobiście na rowerze poprowadził rajd oraz   Rada Gminy Brochów (część radnych też wskoczyła na rowery), posterunek policji w Mlodzieszynie, Stowarzyszenie Aktywni dla Brochowa, jednostki OSP z terenu gminy Brochów oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Śladowie.

BN

Fot. UG Brochów