Strona główna Brochów Po raz drugi na rowerach

Po raz drugi na rowerach

387
0
PODZIEL SIĘ
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Już po raz drugi na trasę Rodzinnego Rajdu Rowerowego wyjadą mieszkańcy gminy Brochów oraz chętni z całego powiatu sochaczewskiego, a nawet spoza niego.

Rajd wystartuje w sobotę 21 września o godzinie 11.00 z drogi przyległej do Targowiska w Brochowie. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 20 września osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Brochów, telefonicznie pod nr (22) 725-70-03 i na mail – gmina@brochow.pl oraz na Facebook – Czy wiesz, że w Brochowie.

Trasa rajdu poprowadzi z Brochowa do Tułowic, Łasic, Przęsławic, Śladowa, Nowej Wsi Śladów, Górek i z powrotem do Tułowic i Brochowa. W programie m.in. otwarcie nowo powstałych placów zabaw w Przęsławicach oraz w Śladowie. Kulminacją rajdu będzie Piknik Rodzinny w Śladowie przy szkole podstawowej, połączony z ogniskiem z kiełbaskami, poczęstunkiem przy muzyce oraz zabawami na dmuchańcach dla najmłodszych.

Organizatorami imprezy są Piotr Szymański – wójt gminy Brochów, posterunek policji w Młodzieszynie, Rada Gminy Brochów, Stowarzyszenie Aktywni dla Brochowa, OSP Brochów i dyrektor Szkoły Podstawowej w Śladowie.

BN

fot.pixabay