Nasi na czele tabeli

322
0

Warszawska klasa B

Sokół Budki Piaseckie zanotował wyjazdowy triumf. Dodajmy, w pełni zasłużony, a jego łupem padła ekipa z Cegłowa. Wynik 6:1 mówi wszystko za siebie, mimo że Sokoły rozpoczęły mecz od niespodziewanej straty gola.

Nasz zespół jednak szybko się obudził i wyrównaliśmy wynik spotkania. W miarę upływu czasu pomimo nie najlepszej gry strzeliliśmy kolejne bramki i pierwszą połowę zakończyliśmy rezultatem 6:1! Druga odsłona, to sporo zmian w naszych szeregach, ale to nie przeszkodziło w strzelaniu kolejnych bramek i mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem – mówi zawodnik Rafał FijołekNiestety w pierwszej odsłonie kontuzji doznał nasz podstawowy środkowy pomocnik Dominik Myczka i nie wygląda to dobrze, bo może wypaść na kilka spotkań. Także trzymamy kciuki o jak najszybszy powrót i życzymy zdrowia Dominikowi – dodaje.

Bramki w spotkaniu z Orionem dla Sokoła strzelali: Adrian Dąbrowski (4), Mateusz Budzałek (3), Artur Fijołek, Marcin Rosa i Rafał Bajurski.

Sokół Budki Piaseckie zagrał w składzie: Łukasz Kamiński – Paweł Pałuba, Rafał Piaskowski, Robert Bajurski, Rafał Fijołek, Marcin Rosa, Dominik Myczka, Artur Fijołek, Arkadiusz Sobieraj, Adrian Dąbrowski, Mateusz Budzałek. W pierwszej połowie kontuzjowanego Dominika Myczka zastąpił Jarosław Grefkowicz. W drugiej połowie zagrali: Adrian Bylicki, Marcin Paczkowski, Patryk Gzik, Rafał Bajurski i Mariusz Rosa.

Tymczasem Rezerwy Teresina wyjechali na mecz do Komorowa. Pewnie wygrali 5:0 i zajmują drugie miejsce w tabeli.

Orion Cegłów – Sokół Budki Piaseckie 1:10 (1:6)

gole: Adrian Dąbrowski (4), Mateusz Budzałek (3), Artur Fijołek, Rafał Bajurski, Marcin Rosa

skład: Łukasz Kamiński – Paweł Pałuba, Rafał Piaskowski, Robert Bajurski, Rafał Fijołek, Marcin Rosa, Dominik Myczka, Artur Fijołek, Arkadiusz Sobieraj, Adrian Dąbrowski, Mateusz Budzałek oraz Adrian Bylicki, Marcin Paczkowski, Patryk Gzik, Rafał Bajurski, Mariusz Rosa.

FC Komorów – KS II Teresin   0:5 (0:3)

gole: Mykola Yandiuk (3), Kamil Sadziński (2)

skład: Wiktor Ożarek – Kamil Ciurzyński, Oktawian Szafrański (56′ Patryk Zdanowski), Krzysztof Bargieł, Piotr Bauman (50′ Gabriel Hemka), Mateusz Banaszek (72′ Jakub Florczak), Daniel Gajewski (63′ Artur Wróbel), Wiktor Strojek, Paweł Kowalski, Kamil Sadziński (85′ Jakub Chorągiewski), Mykola Yandiuk.