Strona główna Sochaczew miasto Motocykliści z sercem

Motocykliści z sercem

274
0
PODZIEL SIĘ

Na terenie Muzeum Kolei Wąskotorowej w sobotę, 21 września, w godzinach 10.00-19.30 odbędzie się kolejna edycja akcji charytatywnej „Motoserce”. Podobnie jak w poprzednich latach, sochaczewianie będą mogli podczas imprezy oddać krew. Będzie to można zrobić od godz. 10.00 do godz. 14.00 w mobilnym krwiobusie. A dawcy będą mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.
Podczas imprezy będzie także prowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc w leczeniu Mikołaja Rokickiego, który choruje na rzadką chorobę genetyczną hiperinsulinizm. Jego trzustka produkuje zabójcze ilości insuliny, co prowadzi do groźnej dla zdrowia i życia hipoglikemii. Jedyna szansą na całkowite wyleczenie jest kosztowna operacja za granicą.
Nie zabraknie również koncertów, podczas których wystąpią: Kontrast, Banał, Maja Kapłon, Malina Blues Band oraz Nadolny. Do tego odbędą się występy wokalno-artystyczne, pokaz ratownictwa, animacje, konkursy, gry i zabawy dla dzieci, pokazy walk, pokazy pojazdów, grochówka, strzelnica sportowa. A o godzinie 16.00 zaplanowano przejazd kolejki wąskotorowej.
Organizatorem sochaczewskiego Motoserca jest Klub Motocyklowy Boruta MC Poland.
dot

fot. pixabay