Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

504
0
PODZIEL SIĘ

Trafi za kratki

LUBIEJEW Policjanci zatrzymali w Lubiejewie 44-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło 23 września.

 Kolizja na Szymanowskiej

TERESIN W poniedziałek, 23 września, w Teresinie na Szymanowskiej kierująca renault doprowadziła do kolizji z toyotą. Sprawczynie kolizji ukarano mandatem.

Zatrzymali dilera

SOCHACZEW Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał przy sobie prawie 160 gramów amfetaminy. Do zatrzymania doszło 24 września na ul. Młynarskiej.

 Wypadek na pasach

SOCHACZEW Na ul. 1 Maja w Sochaczewie kierująca oplem potrąciła na przejściu dla pieszych 66-letniego mężczyznę. Na 35-latkę za spowodowanie kolizji nałożono mandat. Do zdarzenia doszło 24 września.

Uszkodził i uciekł

WÓJTÓWKA Policja poszukuje kierowcy, który w Wójtówce doprowadził do zderzenia z zaparkowanym oplem, a następnie odjechał w nieznanym kierunku. Zdarzenia miało miejsce 25 września.

Potrąceni na przejściu

CHODAKÓW W Chodakowie doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca passata potrącił na przejściu dla pieszych dwóch mężczyzn w wielu 48 i 46 lat. Obydwaj piesi zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Wypadek miał miejsce 25 września.

Staranował scanię

WÓJTÓWKA Na rondzie w Wójtówce 84- letni kierowca fiata nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze scanią. Do kolizji doszło 26 września.

Dzwon w Rybnie

RYBNO W czwartek, 26 września, mieszkaniec powiatu gostynińskiego kierujący bmw podczas wymijania doprowadził do zderzenia z oplem kierowanym przez mieszkankę gminy Sochaczew. Kolizja miała miejsce w Rybnie.

Bez prawka

ZOSIN Sochaczewscy policjanci zatrzymali w Zosinie mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował oplem nie posiadając do tego uprawnień. Na 18-latka nałożono mandat, a pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło 27 września.

Fałszywi policjanci

SOCHACZEW W piątek, 27 września, mieszkaniec Sochaczewa zgłosił oficerowi dyżurnemu KPP, że nieznany sprawca próbował dokonać oszustwa metodą „na policjanta”. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności.

Slalomem przez miasto

SOCHACZEW Policjanci z sochaczewskiej drogówki na ulicy Trojanowskiej w Sochaczewie zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego rowerzystę. Okazało się, że kierowca jednośladu ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie oraz obowiązuje go sądowy zakaz kierowania rowerami. Do kontroli drogowej doszło .

 Wyssał olei

ŻDŻARÓW Policja poszukuje złodzieja, który ukradł 140 l oleju napędowego z zaparkowanej w Żdżarowie scanii. Kradzież miała miejsce 28 września.

 Trafiła w płot

JULUIOPOL W Julipolu kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w ogrodzenie posesji. Do kolizji doszło 29 września.

Śmiertelne znalezisko

WÓLKA SMOLANA W Wólce Smolanej znaleziono 50 cm pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Mundurowi zabezpieczyli znalezisko do czasu przybycia patrolu rozminowania. Zdarzenie miało miejsce 29 września.

opr. atu

fot.policja