Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

518
0
PODZIEL SIĘ

Skok po kosiarki

ANTOSIN W miejscowości Antosin nieznani sprawcy dokonali włamania do pomieszczenia gospodarczego. Łupem złodziei padły kosiarki spalinowej, piły spalinowej i roweru. Do kradzieży doszło 2 września.

Zatrzymany z maryhą

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali w jednym z sklepów na terenie Sochaczewa zatrzymali 16 latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Zdarzenie miało miejsce 3 września.

Trafi za kraty

TERESIN Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 35-letniego mieszkańca Topołowej poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Sochaczewie. Mężczyzna   trafił do Zakładu Karnego w Łowiczu. Zatrzymanie miało miejsce 3 września.

Na podwójnym gazie

BROCHÓW Policjanci drogówki zatrzymali w Brochowie 52-letniego mieszkańca Sianna, który kierował oplem mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 3 września.

Karambol na Trojanowskiej

SOCHACZEW W środę, na ulicy Trojanowskiej 27-letni mieszkaniec Sochaczew kierując bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z toyotą, kierowaną przez 40-letnią mieszkankę Sochaczewa oraz motocyklem suzuki kierowanym przez 42-letniego mieszkańca Sochaczewa. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem.

 Wbiegł pod fiata

SOCHACZEW Na ulicy Chodakowskiej w Sochaczewie 15-letni mieszkaniec gm. Rybno wbiegł na jezdnię poza przejściem dla pieszych tuż przed nadjeżdżającego fiata, przez którego został potrącony. Nieletni został przewieziony do szpitala w Warszawie. Na szczęście w tym przypadku brak rozwagi nie doprowadził do tragedii.   Zdarzenie miało miejsce 5 września.

Trafił w ogrodzenie

MATYLDÓW W miejscowości Matyldów w piątek, 6 września, kierujący bmw w ogrodzenie posesji. W pojeździe znajdowała się dwóch mężczyzn, którzy mieli ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Oboje zostali zatrzymani. Policja wyjaśni kto był kierowcą.

Wyrwał torebkę

SOCHACZEW Na targowisku miejskim przy ulicy Pokoju w Sochaczewie nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 59-letniej kobiety ukradł jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Do kradzieży doszło 7 września.

opr. atu

fot.policja