Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

633
0
PODZIEL SIĘ

Znikające tablice

TERESIN Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne ze skody i audi, które były zaparkowane na Al. XX – lecia w Teresinie. Do kradzieży doszło 26 sierpnia

Trafi za kraty

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który był poszukiwany na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 26 sierpnia na ul. Mickiewicza.

Stuknął i uciekł

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił policję, że kierujący kią uderzył w zaparkowanego opla astrę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 27 sierpnia na ul. Batorego.

Było jej mało

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni przez obsługę jednego ze sklepów przy ulicy Piłsudskiego o ujęciu sprawcę kradzieży alkoholu. Okazało się, że 31-letnia kobieta była nietrzeźwa. Z uwagi na stan w jakim się znajdowała, policjanci zatrzymali ją do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 27 sierpnia.

Bomba w wykopie

ŻUKÓW Podczas prac budowlanych w Żukowie znaleziono niewybuch. Policjanci zabezpieczyli pocisk do czasu przyjazdu wojskowych pirotechników. Zdarzenie miało miejsce 28 sierpnia.

Trafiłam w skodę

KOŻUSZKI- PARCEL W miejscowości Kożuszki-Parcel 39-letnia mieszkanka gminy Błonie kierująca volkswagenem touran nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w tył skody. Do kolizji doszło 28 sierpnia.

Staranował szlaban

TERESIN Kierujący ciągnikiem siodłowym volvo uszkodził szlaban na przejeździe kolejowym. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia w Teresinie.

Kolizja na rondzie

SOCHACZEW Na rondzie im. Lecha Kaczyńskiego w Sochaczewie w czwartek, 29 sierpnia, doszło do kolizji. Z ustaleń policji wynika, że kierująca oplem astrą doprowadziła do zderzenia z motorowerem. Na sprawcę kolicji   nałożono mandat karny.

fot.pixabay