Strona główna Powiat Konkurs na imię Żurawia

Konkurs na imię Żurawia

361
0
PODZIEL SIĘ

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” ogłosiła konkurs na nadanie imienia dla promocyjnej maskotki – Żurawia.

Nawiązuje on obrazów Józefa Chełmińskiego i ma tworzyć wizerunek. Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców obszaru Ziemi Chełmińskiego, w tym też z gmin powiatu sochaczewskiego – Nowa Sucha, Rybno, Teresin i Sochaczew, które są członkami LGD.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podanie imienia wraz z krótkim uzasadnieniem oraz przesłanie na adres biuro@ziemiachelmonskiego.pl. Propozycja powinna zawierać informacje dotyczące autora, w tym imię uczestnika, kontakt telefoniczny oraz nazwę gminy w której mieszka. Każdy może zgłosić maksymalnie dwie propozycje, które należy przesłać do dnia 25 września. Wyniki zostaną ogłoszone 28 września podczas Pierwszego  Pikniku Organizacji  Pozarządowych w Mszczonowie. Informacja o wygranej zostanie opublikowana na stronie Stowarzyszenia i profilu Facebook. Autor zwycięskiego imienia otrzyma nagrodę rzeczową.

BN

fot.pixabay