Strona główna Powiat Gratulacje dla Browaru Socho

Gratulacje dla Browaru Socho

459
0
PODZIEL SIĘ

Karol Słoma jest właścicielem jedynego na terenie powiatu browaru, który mieści się w Kożuszkach Parcel, w gminie Sochaczew. Browar Socho powstał w 2016 roku, a już jest marką rozpoznawalną w regionie, a teraz i w województwie, a do tego docenianą i nagradzaną.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie podejmuje współpracę z firmą Karola Słomy choćby przy takich wydarzeniach plenerowych, jak organizacja Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości, czy dożynek powiatowych. Od pewnego czasu rzemieślniczego piwa można skosztować prosto z browaru, co świadczy, że lokalna firma dynamicznie się rozwija. I właśnie m.in. ten rozwój firmy doceniła komisja konkursowa AgroLigi, nagradzając niedawno właściciela Browaru Socho – Karola Słomę.
Konkurs AgroLiga ma duże znaczenie w upowszechnianiu przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie. Jego uczestnicy mogą być dla innych przykładem pomysłowości i kreatywności w poszukiwaniu nowych konkurencyjnych rozwiązań. Ponadto AgroLiga nobilituje i promuje najwybitniejszych polskich rolników i przedstawicieli polskiego agrobiznesu. To z pewnością ogromna promocja lokalnej przedsiębiorczości na terenie powiatu sochaczewskiego. I właśnie za zdobycie tytułu Mistrza AgroLigi 2019 Województwa Mazowieckiego w kategorii „firma” Jolanta Gonta, starosta sochaczewski, postanowiła docenić działalność naszego przedsiębiorcy Karola Słomy i podczas Dożynek Powiatowych w Giżycach złożyć mu gratulacje, przekazując osobiście okolicznościowy dyplom uznania. – Pana firma ma dla nas ogromne znaczenie również w wymiarze promocji i rozwoju gospodarczego powiatu sochaczewskiego – podkreślała starosta, wręczając dyplom. Do życzeń i gratulacji dołączył się także poseł Maciej Małecki.
Warto nadmienić, iż to właśnie Browar Socho obsługiwał gości tegorocznych dożynek w Giżycach przy ogródku gastronomicznym – chmielowym napojem.

Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie