Strona główna Młodzieszyn Finał Lata z Wiśniewskim

Finał Lata z Wiśniewskim

589
0
PODZIEL SIĘ

Na boisku szkolnym przy szkole podstawowej w Młodzieszynie odbył się 31 sierpnia wielki festyn z okazji Zakończenia Lata w Młodzieszynie. Na wielki finał wakacji zaproszone zostały gwiazdy muzyki disco polo oraz znany i lubiany przez wielu Michał Wiśniewski, który zaprezentował publiczności szalone, jak to ma w zwyczaju, show pełne muzyki i tańca.

Imprezę tuż po godzinie 16.00 rozpoczął miejscowy zespół Kontrast. Jego zadaniem było przyciągnięcie pod estradę fanów muzyki. Po nim na scenę wkroczył jeden z najbardziej znanych zespołów disco-polo, Voyager, grający od blisko 30 lat. Zerspół pochodzi z Sochaczewa. Jednak z pierwotnego składu gra do tej pory tylko Mariusz Cierpikowski, jako Voyager Music. To twórcy dobrze znanego hitu pod tytułem „Polskie Dziewczyny”, „Znajdę cię na końcu świata”.

W przerwie między koncertami były konkursy rodzinne z atrakcyjnymi nagrodami. Cieszyły się one ogromną popularnością. Na scenie pojawiły się także zespoły muzyczne Chaber’s, Divers Dance i Kordian, które rozgrzały publikę, choć i tak było bardzo gorąco. Jednak zabawa wciągała coraz liczniej przybywających na wielki finał koncertu.

O godzinie 21.00 na scenie pojawił się Mateusz Mijał, artysta znany z licznych festiwali piosenki aktorskiej, laureat Sopot Hit Festiwal w 2009 roku za utwór „Wiara”. Na koncercie w Młodzieszynie publiczność Mateusza mijała przyjęła bardzo ciepło.

Noc koncertową zamknęła gwiazda wieczoru – Michał Wiśniewski w swej ognistej fryzurze, która jest jego niezmiennym znakiem rozpoznawczym. Artysta przedstawił swe najsłynniejsze przeboje. Jak zwykle zaprezentował barwne widowisko muzyczno – taneczno – kostiumowe. Mimo lat Michał Wiśniewski nadal zachowuje werwę i temperament. I właśnie za to oklaskiwało go jego pokolenie fanów oraz najmłodsi, którzy dopiero odkrywają jego muzykę.

Finałowi wakacji w Młodzieszynie towarzyszyły stoiska gastronomiczne oraz małe wesołe miasteczko, stoiska z zabawkami, konie i kucyki, dmuchane zamki i wielka trampolina. Również pojawił się iluzjonista Karol Senetti, który zabawiał zainteresowanych swymi magicznymi sztuczkami.

Bogumiła Nowak

Fot. Katarzyna Jasińska

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzalom na Rynku
Następny artykułSmaki i kolory