Strona główna Sport Bzura górą, Unia dołem

Bzura górą, Unia dołem

111
0

Po słabym meczu ze Stoczniowcem Płock można było mieć obawy przed wyjazdowym spotkaniem ze Skrwą Łukomie. Chodakowianie wyciągnęli wnioski z porażki, zaczęli strzelać z dystansu i bez większych kłopotów wygrali.
Bzura wygrała 4:0 i aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Za tydzień do Chodakowa przyjedzie bardzo silna drużyna Skry Drobin (22.09, godz.15.00) i zapowiada się sporo emocji.
Niestety gorycz kolejnej porażki musieli przełknąć piłkarze Unii Iłów. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się remisem. Po zmianie stron do ataku przystąpili nasi piłkarze. Niestety kapitalnych okazji do zdobycia goli nie wykorzystali Oskar Kobierecki, Tomasz Trafalski oraz Tomasz Grzywacz (dwie sytuacje). Gospodarze przetrwali okres naporu i w osiem minut zdobyli trzy gole. Prowadzenia piłkarze Orła nie oddali do ostatniego gwizdka i ponownie Unici wrócili do domu na tarczy. Unia w sobotę (21.09, godz.11.00) będzie gospodarzem meczu ze Zrywem Bielsk
Skrwa Łukomie – Bzura Chodaków 0:4 (0:3)
gole: Kamil Wojciechowski, Mateusz Struzik, Dawid Stypuła, Adrian Tomczyk
skład: Orliński – Struzik, Jeznach, Zając, Krasoń, Brdeja, Kacprzak, Jakub Kowalski, Stypuła, Tomczyk, Wojciechowski oraz Michał Kowalski, Karczewski, Krawczak, Strzelczyk, Żółtowski
Orzeł Goleszyn – Unia Iłów 6:3 (2:2)
gole: Tomasz Grzywacz (3 w tym jedna z rzutu karnego)
skład: Zwierz – Rafalski (44′ Siejka), K. Świątek, Żakowski, Felczak, Chmielak, K. Wojciechowski, Trafalski, Skrzynecki (87′ A. Karasek), Kobierecki (69′ Duda)
1.Stoczniowiec Płock 12 20-4
2.Orzeł Goleszyn 12 18-10