Strona główna Sport Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

261
0

W sobotę do Sochaczewa przyjechał lider i został odprawiony z kwitkiem przez piłkarzy Orkana. Sędzia starał się jak mógł, żeby pomóc Wichrowi. Kartkował naszych futbolistów do tego stopnia skutecznie, że nasza drużyna kończyła mecz w dziewięciu.
Rywale z Cieszewa sporo biegali i robili zamieszania na murawie, ale to nasi piłkarze strzelali gole. Przed przerwą Patryk Malinowski dwukrotnie pokonał bramkarza rywali strzałami z rzutów wolnych. Raz strzelił pod poprzeczkę, a drugi raz posłał „szczura” w długi róg bramki.
Po przerwie lider mając liczebną przewagę, oblegał bramkę sochaczewian. Bardzo dobrze spisywał się w niej nasz golkiper. Skutecznie też grała obrona. Gospodarze karcili rywali groźnymi kontrami i mogli zdobyć kolejne gole. Padł jednak tylko jeszcze jeden. Do stojącego za linią środkową Cezarego Czarneckiego trafiła piłka. Ten zauważył, że bramkarz rywali stoi daleko od swojej „świątyni” i z około pięćdziesięciu metrów wrzucił jemu piłkę za kołnierz.
3:0 z liderem, to bardzo dobry wynik. Niestety okupiony on został aż siedmioma żółtymi kartkami.
Orkan Sochaczew – Wicher Cieszewo 3:0 (2:0)
gole: Patryk Malinowski (2), Cezary Czarnecki
skład: Gomza – Wasilewski (90′ Widyński), Orliński (86′ Pisarek), Kobierecki, Kołodziejczak, Bardziński (80′ Rogowski), Jaworski, Malinowski, Strzelczyk, Czarnecki (85′ Jeznach), Wójcik