Strona główna Kultura Blues na początek

Blues na początek

198
0
PODZIEL SIĘ

Klub Kontrast przy Sochaczewskim Centrum Kultury w Boryszewie wznawia po wakacyjnej przerwie spotkania z gwiazdami muzyki. Pierwszy koncert w tym sezonie w sobotę, 21 września o godzinie 19.00. Na scenie wystąpi zespół bluesowy Forsal.

Grupa zainaugurowała działalność 6 lat temu. Początkowo twórczość zespołu oparta była na amerykańskich utworach bluesowych w stylistyce West Coast, która z czasem przerodziła się we własny pomysł na autorską muzykę. Obecnie są to utwory o charakterze bluesowym, blues-swingowym, funky, rock a nawet jazz. Zespół Forsal można usłyszeć na wielu festiwalach w kraju i za granicą, m.in. Blues Alive 2018, Rawa Blues Festival, Olsztyńskie Noce Bluesowe, New York Festiwal (wyróżnienie 2014), Meskalin Blues Festival.
W zespole grają – Jakub Konieczko (śpiew, harmonijka ustna), Adrian Lewandowski (gitara elektryczna), Dariusz Drążkiewicz (instrumenty klawiszowe), Wojciech Pachuta (gitara basowa) i Damian Smoliński (perkusja). Rezerwacje tel. (46) 863-07-68. Bilety 15 zł.

BN
Fot. SCK