Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

265
0
PODZIEL SIĘ

Bez prawka

 SEROKI W poniedziałek, 9 września, w miejscowości Seroki-Wieś policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca Żyrardowa, który kierował fordem nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd został odholowany a kierujący ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Ciężka stopa

KOŚCIELNA GÓRA W miejscowości Kościelna Góra policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczew, który kierując audi w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 50 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Znaleźli amfę

KOŻUSZKI PARCEL patrol sochaczewskie policji zatrzymał Kożuszkach Parcel zatrzymali mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie amfetaminę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło 11 września.

Pójdzie siedzieć

SOCHACZEW Na ulicy Sienkiewicza w Sochaczewie zatrzymali 43-letniego mieszkańca Teresina poszukiwanego w celem odbycia kary w zakładzie karnym. Do zatrzymania doszło 13 września.

Odnaleźli golfa

SOCHACZEW Funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Sochaczewie odnaleźli ukradzionego w Opolu vw golfa. Pojazd trafił na policyjny parking. Zdarzenie miało miejsce 14 września.

Totalna głupota

SOCHACZEW Policjanci na ulicy Korczaka w Sochaczewie zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który kierował oplem vectra mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało miał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie. Ponadto spowodował kolizję z peugotem. Potrójny pechowiec trafił do policyjnego aresztu . Zdarzenie miało miejsce 15 września.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW W niedzielę, 15 września, policjanci na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował motorowerem mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie, ponadto mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

opr. atu

fot.policja

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPowiat świętował plony
Następny artykułRapowanie i czytanie