Strona główna Sport Przerwana dobra passa

Przerwana dobra passa

78
0

Warszawska Klasa B, grupa IV

Nasze powiatowe drużyny grające w B klasie wygrały po dwa mecze. Niestety w miniony weekend seria ta się skończyła. Zadziałała reguła „do trzech razy sztuka”.

Sokół Budki Piaseckie stoczył bój z FC Komorów. Nasi piłkarze szybko objęli prowadzenie dwoma bramkami, ale na przerwę schodzili z remisem. W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie i gra zrobiła się trochę nerwowa. Prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, albo raczej z nóg do nóg. Wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. Niestety ostatnia akcja meczu dała zwycięskiego gola rywalom.

Przegrały też rezerwy KS Teresin. Nasza drużyna przegrała na własnym boisku z UKS Łady 1:3.

Sokół Budki Piaseckie – FC Komorów 4:5 (2:2)

gole: Adrian Dąbrowski (3), Arkadiusz Sobieraj

skład: Łukasz Kamiński – Rafał Fijołek, Rafał Piaskowski, Bartosz Matusiak, Paweł Pałuba, Arkadiusz Sobieraj, Jarosław Grefkowicz, Artur Fijołek, Marcin Rosa, Adrian Dąbrowski, Mateusz Budzałek oraz Robert Błaszkiewicz, Marcin Paczkowski, Rafał Bajurski, Sebastian Sułecki