Strona główna Sochaczew miasto Zaprojektuj Sochaczew

Zaprojektuj Sochaczew

340
0
PODZIEL SIĘ

Przypominamy, że tylko do 11 sierpnia można składać projekty do Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Na zgłoszone przez nas projekty radni przeznaczyli z budżetu miasta 1 200 000 złotych.

Podobnie jak w poprzednich latach, kwota ta zostanie podzielona na dwie pule: na tak zwane projekty duże o kosztach realizacji od 100 do 870 tys. zł) oraz małe od 20 do 100 tys. zł, a na które pula do podziału wyniesie 330 tys. zł.

Zgłaszane przez nas wnioski inwestycyjne muszą być „ogólnodostępne dla mieszkańców” oraz w przypadku dużych projektów musi to być zadanie, takie jak remont infrastruktury lub wydatek majątkowy. Propozycję projektu do zrealizowania w ramach SBO może zgłosić organizacja pozarządowa działająca na terenie Sochaczewa oraz każdy mieszkaniec miasta. Należy pamiętać także o tym, że zgłaszając wniosek, musimy do niego dołączyć 20 podpisów poparcia.

Dodajmy, że regulamin SBO oraz formularze wniosków są dostępne na stronie internetowej budzet.sochaczew.pl, w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, Pływalni Miejskiej „Orka”, w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

atu

fot.pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSpotkanie z powstańcami
Następny artykułSuchą stopą do domu