Strona główna Teresin Zagrają do kotleta

Zagrają do kotleta

595
0
PODZIEL SIĘ

 Nie country, nie rock, ale tym razem Teresin ogarnie szalona zabawa w klimacie disco polo. Już po raz trzeci mieszkańcy potańczą podczas wyjątkowej, ale bardzo tu popularnej imprezy pod nazwą „Kotlet 2019”.

Wszystko już w najbliższy czwartek 15 sierpnia na placu rekreacyjnym przy Alei XX-lecia 5a, czyli tam, gdzie od kilku lat odbywa się większość rozrywkowych imprez. Na wydarzenie, którego start zaplanowany jest o godz. 16.00, zaprasza Teresiński Ośrodek Kultury.

Szukasz zespołu na swoją imprezę, a może masz ochotę zjeść pysznego złocistego kotleta? Ta impreza jest z pewnością dla Ciebie! W tym roku wracamy do formuły konkursowej, gdzie to właśnie publiczność będzie decydować, który zespół otrzyma nagrodę. Spośród wielu zgłoszeń wybraliśmy sześć świetnych zespołów – zapowiada Jakub Kamiński z TOK-u.

Do przysłowiowego „kotleta”, ale przede wszystkim do tańca na specjalnie przygotowanych dechach zagrają: Kontrast, Formatic, Makler, Lorens, Chaber’s i Agenci. Każda z grup zaprezentuje 45-minutowy koncert disco. Wstęp oczywiście bezpłatny.

mo

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonkurują na eko-pikniki
Następny artykułWojskowy piknik