Strona główna Kampinos Wielki piknik w Kampinosie

Wielki piknik w Kampinosie

460
0
PODZIEL SIĘ

nasz patronat

Już 8 września w Kampinosie odbędzie się XXI edycja Eko-Pikniku. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, a na scenie prawdziwe gwiazdy: zespoły Boys i Papa D.

Jak co roku, impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 na boisku Klubu Sportowego „Orzeł Kampinos”, zlokalizowanego w Kampinosie A (przy drodze wojewódzkiej relacji Warszawa-Sochaczew). Na scenie, oprócz gwiazd wieczoru, pojawią się lokalne zespoły muzyczne Kontrast i No Days Off oraz taneczne perełki, czyli zespoły „Abstrakt” i „Ożarowiacy”.
W programie zaplanowano także wiele innych atrakcji: zlot zabytkowych samochodów, pokaz tradycyjnego kowalstwa artystycznego, pokaz nowoczesnego sprzętu strażackiego, wesołe miasteczko i bungee. Na smakoszy czekać będą natomiast pyszne regionalne sery, miody, lody i piwa rzemieślnicze.

Tradycją imprezy jest również akcja krwiodawstwa, którą w godz. 13.00 – 17.00 przeprowadzi Klub HDK „Maksymilian”. Tegoroczny Eko-Piknik organizowany jest przez Gminę Kampinos, a sponsorem głównym imprezy jest PartnersPol Group.

Zapraszamy 8 września do Kampinosu.

UG

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBądź bliżej kina
Następny artykułAgresja na placu zabaw