Strona główna Sport Walczyli nad brzegiem Bzury

Walczyli nad brzegiem Bzury

283
0
PODZIEL SIĘ

Jedną ze sportowych imprez towarzyszących obchodom Święta Bzury była wakacyjna ALMMA VIP. Na starcie stanęło około pięćdziesięciu zawodników rywalizujących w oktagonie, w turniejach grapplingu i MMA.

W tym gronie znalazło się kilku wojowników z naszego regionu. Reprezentanci Dragona FC zdobyli cztery medale. Złote krążki padły łupem Radosława Goszcza (grappling, senior, 77 kg) oraz Krystiana Woźniaka (grappling, U15, +70 kg). Stopień niżej stanął Patryk Makowski (grappling, U15, +70 kg). Na najniższym stopniu podium stanął Bartłomiej Dragański (OFS MMA, 84 kg).

Oprócz Dragonów w oktagonie pojawił się Maciej Kuśmierkiewicz. Sochaczewianin, rywalizując w grapplingu, błysnął doskonałą formą. Pierwszą walkę wygrał w kilkanaście sekund, kiedy to latającą blachą „urwał” rękę rywalowi. Druga trwała niewiele dłużej i także zakończyła się efektownym zwycięstwem.

Na polu walki pojawił się Karol Turczyński, były zapaśnik Mazowsza Teresin. Co prawda nasz Goliat niezbyt pewnie czuje się w stójce. Wykorzystuje swoje zapaśnicze umiejętności i po sprowadzeniu rywala do parteru na macie, robi z niego wiatrak. Karol wygrał łatwo swoje walki i jako zwycięzca wyjechał znad Bzury.

Tomasz Ertman

Fot.Tomasz Ertman

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRuszył handel na rynku
Następny artykułUdany rewanż Bzury