Strona główna Sport Trzy gole Czarka

Trzy gole Czarka

291
0

Płocka Klasa A Zwycięstwem rozpoczęli rozgrywki piłkarze Orkana. W niedzielę ich rywalem były Stegny Wyszogród. Spadkowicz z okręgówki do przerwy prowadził 2:0 i wydawało się, że punkty trafią do grodu nad Wisłą.

Druga połowa należała już do gospodarzy. Sochaczewianie cztery razy umieścili piłkę w siatce rywali, tracąc zaledwie jedną. Ponownie w roli głównej wystąpił Cezary Czarnecki, który do swojej listy dopisał trzy kolejne gole. Zwycięstwo wywalczone z mocnym rywalem jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami.

Przed meczem obydwie drużyny otrzymały od przedstawiciela Płockiego OZPN pamiątkowe puchary. Orkan za awans do Klasy A. Drużyna Stegien została wyróżniona Pucharem Fair Play za poprzedni sezon, który spędziła w okręgówce.

W miniony weekend grali też młodzicy Orkanu. Podobnie jak seniorzy, wygrali 4:3 (1:2) wyjazdowy mecz z Orłem Goleszyn. Gole dla naszej drużyny strzelili: Cezary Orlikowski, Wiktor Stolarski, Antoni Haczykowski i Stanisław Leszczyński.

Orkan Sochaczew – Stegny Wyszogród 4:3 (0:2)

gole: Cezary Czarnecki (3), Sebastian Wójcik

skład: Dawid Kuśmider – Piotr Orliński, Łukasz Kobierecki, Robert Kołodziejczyk, Radosław Jaworski (Kamil Śmigiel), Radosław Strzelczyk, Grzegorz Affek, Adrian Rzeźniczek, Patryk Malinowski, Sebastian Wójcik, Cezary Czarnecki