Powalczą nad Bzurą

Nowe miejsce i nowa formuła. Najbliższe zawody Amatorskiej Ligi MMA odbędą się w sobotę 24 sierpnia na terenie bulwarów nad Bzurą. Wojowniczki i wojownicy będą rywalizować m.in. na pontonie usytuowanym na rzece. Organizatorem turnieju jest Dragon Fight Club Sochaczew. Zawody będą wydarzeniem towarzyszącym tegorocznego Święta Bzury.

Zawody ALMMA VIP odbędą się na końcu ul. Podzamcze. Organizatorzy przygotują dwa pola walki. Oktagon będzie stał na betonie, niedaleko pomnika ofiar II Wojny Światowej. Nowością będzie z kolei „pływająca arena” na rzece. Zbudowany zostanie pomost prowadzący do maty usytuowanej na Bzurze. Zawodnicy będą mogli kończyć walki z opcją wrzucenia przeciwnika do wody.

Będą to zawody typowo wakacyjne, bez pośpiechu i jakiegoś ciśnienia. Nastawieni jesteśmy na zabawę w letniej, miłej atmosferze. Spodziewamy się około 100 zawodników, czyli znacznie mniej niż na tak dużych organizowanych przez nas w Sochaczewie imprezach, jak puchar czy mistrzostwa Polski MMA – mówi Sławomir Cypel, prezes Dragon FC.

W ramach turnieju rozegrane zostaną turnieje w następujących kategoriach: Junior MMA (roczniki 2003-2001); pierwszy krok, ograniczona formuła senior kobiet i mężczyzn, full contact mężczyzn, BJJ mężczyzn i młodzieży (U-10, U-12, U-15 i U-18).

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz