Strona główna Nowa Sucha Półkolonie z atrakcjami

Półkolonie z atrakcjami

326
0
PODZIEL SIĘ

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Suchej od 5 do 16 sierpnia organizuje półkolonie dla dzieci z terenu gminy. Każdy dzień, to inny pomysł i zabawa.

Po powitaniu uczestników 5 sierpnia, następnego dnia była wycieczka do Warszawy do hangaru 646, czyli warszawskich parków trampolin. Kolejny dzień, to następna wycieczka, tym razem na baseny termalne w Mszczonowie i moczenie się w ciepłych źródłach. W czwartek, 8 sierpnia całe sześć godzin gier, animacji, zumby w GOK. Następnego dnia zwiedzanie Muzeum Etnograficznego w Warszawie i poznawanie kultury materialnej nie tylko Mazowsza, ale innych regionów.

Po weekendzie 12 sierpnia najmłodsi muszą pojawić się przed GOK już po 8.00. Po zebraniu grupy chętnych nastąpi wyjazd do Parku Rozrywki Julinek. 13 sierpnia wypad do Kina Mazowsze w Sochaczewie, a   następnego dnia rejs po Wiśle w okolicach Płocka i zwiedzanie tamtejszej manufaktury czekolady. Na koniec 16 sierpnia piknik pełen niespodzianek. Zajęcia z wyjątkiem 12 sierpnia odbywają się od 9.00 do 15.00.

BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZagrał gigant jazzu
Następny artykułSołecka integracja