Strona główna Kronika kryminalna Odpowie za naruszenie nietykalności 11 – latka

Odpowie za naruszenie nietykalności 11 – latka

440
0
PODZIEL SIĘ

Do roku pozbawienia wolności grozi 46 – letniemu mieszkańcowi Sochaczewa, który kilka dni temu naruszył nietykalność cielesną 11 – latka. Prokuratura objęła przestępstwo ściganiem z urzędu.

Wobec sprawcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się na odległość mniejszą niż 100 metrów.

Kilka dni temu policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że na jednym z placów zabaw miało dojść do pobicia 11 – latka przez dorosłego mężczyznę. Chłopiec trafił do szpitala w Sochaczewie, a następnie przetransportowano go do Warszawy.

Z ustaleń wynika, że między chłopcem a dziećmi mężczyzny doszło do nieporozumienia. W pewnym momencie ich 46 – letni ojciec pojawił się na placu, zaczął dusić chłopca i uderzył go pięścią.11- latek został przewieziony do szpitala w Sochaczewie, a następnie przetransportowano go do Warszawy. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Mieszkaniec Sochaczewa został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej. Przestępstwo ścigane jest z oskarżenia prywatnego, ale w tym szczególnym przypadku, będzie ścigane z urzędu. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do 11 – latka na odległość mniejszą niż 100 metrów. Za popełnione przestępstwo grozi do roku pozbawienia wolności.

KKP Sochaczew

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSegregacja się opłaca
Następny artykułPorzucają psiaki latem