Strona główna Kampinos Najlepszy w powiecie

Najlepszy w powiecie

288
0

18 sierpnia odbył się  IX Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego. Uczestniczyło w ponad 400 biegaczy z całej Polski.

O wielkim sukcesie mogą mówić mieszkańcy gminy Kampinos. Tomasz Mikulski, mieszkaniec z tej gminy, dzięki swemu talentowi i sumiennym treningom zdobył czwarte miejsce w kategorii open. Natomiast w kategorii powiatowej był  najlepszy. Tomasz startował w biegu już kolejny raz. Jego tegoroczny wynik, jeśli chodzi o czas biegu, był dużo lepszy niż przed rokiem.

Wśród biegaczy reprezentujących gminę Kampinos była też Eliza Galińska, która w półmaratonoe w kategorii open kobiet zdobyła drugie miejsce. Z kolei Kamil Skorupa w swojej kategorii M20 wywalczył szóstą lokatę, a w kategorii open 20 pozycję. Wszyscy zawodnicy z gminy Kampinos uczestniczący w tym pólmaratonie na co dzień trenują w UKS Filipides Teresin.