Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

590
0
PODZIEL SIĘ

Buchnęli tablice

JANÓW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne od   renault magnum. Do zdarzenia doszło 19 sierpnia w Janowie.

Znikający telefon

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy z samochodu zaparkowanego na ul. Niemcewicza. Kradzież miała miejsce 20 sierpnia.

Slalomem przez wieś

FELIKSÓW Patrol policji zatrzymał w Feliksowie mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło 20 sierpnia.

Dzwon na Grunwaldzkiej

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z oplem.   Do stłuczki doszło 21sierpnia na ul. Grunwaldzkiej.

Trafi za kraty

SEROKI-PARCEL Policjanci z Teresina zatrzymali 37-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 21 sierpnia w miejscowości Seroki – Parcela.

Zabrali dowód

STARA SUCHA Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od fiat seicento z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło 22 sierpnia w Starej Suchej.

Koniec wolności

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych 22 sierpnia na ul. 15 Sierpnia.

Natychmiastowa kara

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem. Do zdarzenia doszło 23 sierpnia na Al. 600-lecia.

Spotkanie z łosiem

ANDRZEJÓW DURANOWSKI W piątek, 23 sierpnia, na drodze w Andrzejowie Duranowskim doszło do zderzenia łosia z hyundaiem. Zwierzę uciekło. Policja apeluje o zachowanie ostrożności w rejonach łąk i lasów.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Mieszkaniec województwa łódzkiego kierował skodą znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania nieodpowiedzialnego kierowcy doszło 24 sierpnia na ul. Żyrardowskiej w Sochaczewie.

Staranował volkswagena

BRZOZÓW STARY Policja zatrzymała 49-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z volkswagenem caddy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca jednośladu miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia w Brzozowie Starym.

Nie udzielił pierwszeństwa

PAPROTNIA W Paprotni na ulicy Sochaczewskiej doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 75-letni mężczyzna kierujący daewoo lanos podczas włączania się do ruchu na DK92 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 18-letnim motocyklistą. Młody mężczyzna, który trafił do szpitala, nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem. Wypadek miał miejsce 25 sierpnia.

Wpadł podczas awantury

SOCHACZEW W niedzielę, 25 sierpnia, policjanci zostali wezwani na interwencję domową. Podczas wykonywanych czynności zatrzymali 48-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

opr. atu

fot.pixabay