Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

654
0
PODZIEL SIĘ

Na podwójnym gazie

IŁÓW Mieszkaniec gminy Iłów kierował nissanem znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z toyotą. Badanie wykazało, że kierowca nissana miał prawie 2 promile. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji i osadzili go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia w Iłowie.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który   doprowadził na ulicy Żwirki i Wigury w Sochaczewie do zderzenia z audi, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 12 sierpnia.

Nie popalił

SOCHACZEW Policjanci zauważyli na ulicy Kosińskiego w Sochaczewie, że na ich widok 46-letni mężczyzna próbuje wyrzucić dwie torebki z zielonym suszem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia.

Głupota kosztuje

SOCHACZEW Na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie 82-letni motorowerzysta nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył volvo. Okazało się, że kierowca auta osobowego znajduje się w stanie po użyciu alkoholu i ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Do kolizji doszło 13 sierpnia.

Dzwon w Zosinie

ZOSIN W Zosinie 14 sierpnia doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policji wynika, że kierowca citroena nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

Podwójny pech

SOCHACZEW Na ulicy Żyrardowskiej w Sochaczewie policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę, który kierował mercedesem nie posiadając do tego uprawnień. Dodatkowo zatrzymano dowód rejestracyjny od pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia.

Bez uprawnień

TERESIN Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 17-latka, który kierował motorowerem. Okazało się, że nie posiada wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia w Teresinie na Szymanowskiej.

Zabrali dowód

ADAMOWA GÓRA Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od fiata seicento. Auto nie posiadało aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło 15 sierpnia w Adamowej Górze.

Pijany za kółkiem

WÓJTÓWKA Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał w   Wójtówce do kontroli kierowcę fiata doblo. Okazało się, że 32-letni mieszkaniec Ciechocinka kierował pojazdem znajdując się w stanie upojenia alkoholowego. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do kontroli doszło 16 sierpnia.

Zaatakowali lakier

MOKAS Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił policji, że nieznany sprawca uszkodził karoserię   hondy accord. Do zdarzenia doszło 16 sierpnia w Mokasie.

Złamał zakaz

SOCHACZEW Na ulicy Załamanej w Sochaczewie w ręce policji wpadł kierowca, który prowadził opla vectrę pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Zdarzenie miało miejsce 17 sierpnia.

Trafił w płot

ROZLAZŁÓW Kierowca seata nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w ogrodzenie posesji jednej z posesji w Rozłazłowie. Do kolizji doszło 17 sierpnia.

Znaleźli biały proszek

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie foliową torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło 18 sierpnia na ul. Warszawskiej.

Wypadek na Młynarskiej

SOCHACZEW Na ul. Wyszogrodzkiej w Sochaczewie doszło do zderzenia pojazdu osobowego i motocykla. Do szpitala trafił kierowca jednośladu i jego 13-letni pasażer. Wypadek miał miejsce 18 sierpnia.

opr. atu

fot.policja