Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

608
0
PODZIEL SIĘ

Zepchnięty na pobocze

GIŻYCE W poniedziałek, 5 sierpnia, w Giżycach doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący citroenem podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania, wymusił na kierowcy hondy zjechanie z pasa ruchu. Pasażer hondy trafił do szpitala.

Buchnęli rower

SOCHACZEW Nieznani sprawcy włamali się do piwnicy jednego z budynków przy ulicy Kochanowskiego skąd ukradli rower. Do kradzieży doszło 5 sierpnia.

Bez prawka

BROCHÓW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Brochowie mercedesa. Okazało się, że jego kierowca mieszkaniec Wyszogrodu kierował pojazdem nie posiadając do tego uprawnień. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę i ukarali mandatem. Do kontroli drogowej doszło 6 sierpnia.

Zabrali dowód

BROCHÓW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od skody z powodu braku badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło 6 sierpnia w Brochowie.

Znikające tablice

TERESIN Znów dali o sobie znać złodziej tablic rejestracyjnych. Tym razem znikły one z volkswagena polo zaparkowanego w Teresinie. Do zdarzenia doszło 7 sierpnia.

Odpocznie za kratami

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 7 sierpnia na ul. Kosińskiego w Sochaczewie.

Trafił w forda

JEŻÓWKA W czwartek, 8 sierpnia, w Jeżówce kierujący mitsubishi doprowadził do zderzenia z fordem ranger.

Spotkanie z sarną

STARY DĘBSK W Starym Dębsku doszło do zderzenia opla astry z sarną. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od auta z powodu powstałych uszkodzeń. Kolizja miała miejsce 8 sierpnia.

Puknął hondę

SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy, który podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania w Al. 600-lecia doprowadził do zderzenia z hondą, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 9 sierpnia w Sochaczewie.

Portfel wyparował

MISZORY Mieszkaniec gminy Brochów powiadomił policję, że nieznany sprawca ukradł z citroena zaparkowanego w Miszorach portfel z dokumentami. Kradzież miała miejsce 9 sierpnia.

Wymusił pierwszeństwo

ŻELAZOWA WOLA W sobotę, 10 sierpnia, w Żelazowej Woli doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policji wynika, że kierujący hondą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z subaru. Do szpitala trafiła kierująca i pasażerka drugiego z aut.

Pijani rodzice

IŁÓW W niedzielę, 11 sierpnia, policjanci otrzymali zgłoszenie, że pijani rodzice opiekują się dwójką dzieci. Badanie wykazało, że matka i ojciec mają ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Roczne i czteroletnie dzieci zostały przekazane pod opiekę babci. Teraz nieodpowiedzialni opiekunowie będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Iłów.

opr. atu

fot.pixabay