Strona główna Iłów Gorące Pożegnanie Lata (Galeria zdjęć)

Gorące Pożegnanie Lata (Galeria zdjęć)

796
0
PODZIEL SIĘ

W Iłowie nieprzebrany tłum uczestniczył w koncercie XXII Pożegnania Lata 2019. Fani muzyki disco polo przyjechali z całej Polski. To nie tylko największa impreza w roku w gminie Iłów, ale też jedna z największych w tym gatunku muzyki w Polsce. W ocenie niektórych uczestników tak wielu uczestników koncertu dawno nie było. Jednak w tym roku sprzyjała aura –było bardzo ciepło i pogodnie.

Wielkie Pożegnanie Lata – Koncert Top Disco 2019 w czwartek, 29 sierpnia przyciągnął ponad 20 gwiazd muzyki disco polo. Grali w różnych klimatach i stylach. Na boisku szkolnym przy SP w Iłowie wystąpiła cała pierwsza liga muzyki tego gatunku. Koncert wystartował o 17.30. Wielki finał był grubo po północy.

Na scenie występowały Top Girls, BajorekD, After Party, Markus P, Camasutra, Red Queen, Spike, Lucky Star, The Brothers, Czadoman, Piękni i Młodzi, Iwan Komarenko, Classic, Akcent z liderem Zenkiem Martyniukiem, Power Play, Andre, Weekend, PM, Miły Pan, Jocker, D-Nice, Shantel, Magnum, S’INEED, Mejk, Daj To Głośniej, Star Dance i Baflo.

Podczas iłowskiego koncertu zespół Top One fetował swój jubileusz 30-lecia działalności na muzycznej estradzie.

Szerzej o imprezie na stronach Expressu Sochaczewskiego.

BN

Fot. Bogumiła Nowak