Strona główna Powiat Droga odebrana

Droga odebrana

321
0
PODZIEL SIĘ
dav

Zakończyła się kolejna inwestycja na drodze powiatowej. Tym razem, to z pewnością niezwykle ważna i dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Rybno. W środę, 14 sierpnia nastąpił odbiór końcowy robót związanych z wykonaniem przebudowy drogi powiatowej w miejscowości Matyldów w gminie Rybno.

Wykonawcą inwestycji o wartości ponad 232 tys. zł była sochaczewska firma DROG-BET. W ten sposób udało się zakończyć remont najbardziej zniszczonego 600 m odcinka jezdni. Warto dodać, iż o realizację tego zadania od dłuższego czasu szczególnie zabiegała Bożena Samson, radna powiatowa. Do tego doszła również bardzo dobra współpraca między samorządami, zwłaszcza z wójtem gminy Damianem Jaworskim. Dzięki temu, kierowcy będą teraz mogli poruszać się w dużo bardziej komfortowych, ale przede wszystkim bezpiecznych warunkach.

Zakres robót obejmował m.in.: wykonanie koryta poszerzającego istniejącą nawierzchnię, podbudowy na poszerzenie, frezowanie istniejącej nawierzchni, jak również wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz uzupełnienie poboczy kruszywem.

Inwestycja została sfinansowana ze środków powiatu sochaczewskiego, samorządu województwa mazowieckiego i gminy Rybno.

W odbiorze uczestniczyli m.in. Bożena Samson – członek Zarządu Powiatu w Sochaczewie, Małgorzata Dębowska – dyrektor PZD w Sochaczewie, Marcin Głuchowski z DROG-BET, Krystian Gołębiewski – sekretarz gminy Rybno.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNarodowe Czytanie
Następny artykułWalki na wodzie