Strona główna Rybno Disco polo na odpuście

Disco polo na odpuście

808
0
PODZIEL SIĘ

Mieszkańców gminy Rybno czeka festyn odpustowy św. Bartłomieja Apostoła w sobotę, 24 sierpnia. W programie moc atrakcji, a wśród nich występy gwiazd disco polo.

Na scenie wystąpią takie zespoły jak: Agenci, Faster, Toledo, Selfie, Menelaos, DJ Lopez. Władze gminy Rybno już dziś zapraszają wszystkich mieszkańców oraz gości na imprezę, która zorganizowana zostanie po raz pierwszy z okazji odpustu św. Bartłomieja Apostoła. Festyn rozpocznie się około godziny 16.00 na gminnym stadionie przy ul. Wyszogrodzkiej 10. Poza występami disco polo w programie dla wszystkich będzie grill, a dla najmłodszych – dmuchańce i spektakl teatralny „Pinokio” w wykonaniu Teatru Forma z Białegostoku.

– Następnie artyści z tego właśnie teatru przez trzy godziny będą animować dzieci, realizując bardzo ciekawy program. Będzie też pokaz tańca na rolkach – mówi Albert Szułczyński, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie.

Do udziału w festynie zachęca również Damian Jaworski, wójt gminy Rybno, zapraszając całe rodziny z dziećmi i gości odwiedzających w czasie wakacji gminę, by zarezerwowali sobie czas na tę imprezę gminną kończącą również sezon urlopowy.

BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBilet wycieczkowy
Następny artykułW rytmach Bossa Novy