Strona główna Teresin Bądź bliżej kina

Bądź bliżej kina

323
0
PODZIEL SIĘ

Przypominamy, że 15 sierpnia ruszyły zapisy chętnych do udziału w filmowym projekcie Teresińskiego Ośrodka Kultury pod nazwą „Bliżej kina”. Potrwają one do 10 września. Warto się pośpieszyć.

„Bliżej kina” to autorski pomysł TOK-u, szczególnie Katarzyny Rospędowskiej. Na jego realizację składa się sześć weekendowych szkoleń z zakresu sztuki filmowej. Do kursu planowo przystąpi 50 osób. Szkolenia będą obejmować najważniejsze tematy związane z filmowaniem: scenariusz, reżyseria, aktorstwo, montaż, podstawy filmowania, produkcja filmowa. Podczas zajęć uczestnicy otrzymają pomocne gadżety i materiały szkoleniowe. Poprowadzą je profesjonaliści związani z branżą filmową, posiadający doświadczenie w tej dziedzinie.

Docelowo uczestnicy projektu będą mieli za zadanie realizację własnych etiud filmowych, które zostaną zaprezentowane podczas imprezy finałowej. Ponadto stworzone filmy wezmą udział w konkursie, w którym jurorzy ocenią realizacje i wręczą nagrody najlepszym ich zdaniem dziełom. Projekt „Bliżej kina” skierowany jest do mieszkańców czterech gmin, tj. Teresin, Nowa Sucha, Baranów i Rybno.

Kartę zgłoszenia można pobrać na stronie Teresińskiego Ośrodka Kultury. Wypełnione można przesłać listownie na adres TOK-u – Aleja XX-lecia 32, 96-515 Teresin lub mailowo na adres: kasia@tok.art.pl. Wyniki kwalifikacji znane będą po 12 września.

Marcin Odolczyk

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUdany rewanż Bzury
Następny artykułWielki piknik w Kampinosie