Strona główna Iłów Hucznie pożegnamy lato

Hucznie pożegnamy lato

304
0
PODZIEL SIĘ

Już po raz 22. w Iłowie odbędzie się Pożegnanie Lata. Jeszcze kilka miesięcy temu nie było pewne, czy impreza się odbędzie. Jednak upór mieszkańców i dogadanie się władz gminy z firmą World Media – organizującą koncert, zakończyły się sukcesem. Zatem jak co roku odbędzie się wielki koncert, na który fani muzyki disco polo przyjeżdżają z całej Polski.

Wielkie Pożegnanie Lata odbędzie się w czwartek 29 sierpnia i zgromadzi wiele gwiazd disco polo. Zagra na nim cała pierwsza liga muzyki tego gatunku. Jak zwykle impreza będzie się odbywać na boisku szkolnym przy SP w Iłowie. Władze gminy chciały, aby koncert odbył się na boisku w Brzozowie Starym, gdyż jak wspomniał Jan Paweł Kraśniewski, wójt gminy Iłów, jest tam większa przestrzeń i lepsze warunki. Jednak wskutek oporu mieszkańców gminy utrzymano starą lokalizację.

To miejsce w Iłowie wpisało się w świadomość fanów disco polo z całej Polski i przeniesienie imprezy w nowe miejsce wywoła spore zamieszanie. Część może nawet nie trafić na koncert, a nam, w gminie przysporzy to wiele dodatkowej pracy – argumentował na jednej z sesji Sławomir Tomaszewski, przewodniczący Rady Gminy Iłów.

Zatem Pożegnanie Lata odbędzie się tam, gdzie zwykle. Otwarcie bramek o godzinie 17.00. Start koncertu pół godziny później. Wielki finał już po północy.

Na scenie w Iłowie publiczność zobaczy i usłyszy solistów i zespoły: Top Girls, BajorekD, After Party, Markus P, Camasutra, Red Queen, Spike, Lucky Star, The Brothers, Czadoman, Piękni i Młodzi, Iwan Komarenko, Akcent z liderem Zenkiem Martyniukiem, Power Play, Andre, Weekend, PM, Miły Pan, Jocker, D-Nice, Shantel, Magnum, S’INEED, Mejk, Daj to głośniej, Star Dance i Baflo.

Podczas iłowskiego koncertu zespół Top One będzie fetował swój jubileusz 30-lecia działalności muzycznej.

Bilety można nabyć w przedsprzedaży w cenie 20 zł od osoby, w dniu imprezy o 10 zł drożej. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Natomiast osoby niepełnosprawne po okazaniu dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność (opiekun płaci za bilet).

Imprezie towarzyszyć będą, jak co roku, stoiska gastronomiczne z przekąskami i gorącym grillem oraz napojami. Będą też stoiska handlowe wystawców z pamiątkami, gadżetami i rękodziełem.

BN

Fot. UM Sochaczew