Strona główna Sochaczew miasto W sochaczewskim ZWiK-u zapłacisz bez gotówki

W sochaczewskim ZWiK-u zapłacisz bez gotówki

390
0
PODZIEL SIĘ

Już od 1 lipca w kasie Spółki, przy ulicy Rozlazłowskiej 7, można dokonać wszelkich płatności przy pomocy karty. Jest to kolejne udogodnienie dla klientów.

Coraz więcej osób stara się nie nosić przy sobie gotówki i posługuje się kartą płatniczą. To o wiele lepszy i bezpieczniejszy sposób płacenia, przy zachowaniu standardów ochrony własnej karty i PIN-u do niej. Jeśli nie płacimy przelewem bankowym, to od 1 lipca 2019 roku możemy zapłacić bezpośrednio w kasie Spółki, posiadając jedynie kartę płatniczą. Zadaniem sochaczewskiej Spółki jest zabezpieczenie dostępu do zdrowej, czystej wody oraz zgodnego z prawem i bezpiecznego dla środowiska odprowadzania nieczystości bytowych. Ale poza tymi działaniami ważna jest też współpraca z odbiorcami usług. Do szeregu udogodnień, o których już informowaliśmy i które świetnie się sprawdzają, ZWiK-Sochaczew uruchomił kolejne, właśnie w postaci regulowania należności przy wykorzystaniu terminala płatniczego.

Mieszkańcy Sochaczewa mają już elektroniczny dostęp do Biura Obsługi Klienta. Część mieszkańców miasta posiada specjalne nakładki na wodomierzach, dzięki którym można dokonywać zdalnego odczytu.

Mogą też kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej i w ten sposób również podawać stan zużycia wody do podlewania (o ile posiadają stosowny podlicznik) – stan.wodomierza@zwik.sochaczew.pl, w formie SMS-a na tel. kom. nr 506-808-639, za pośrednictwem e-BOK.

Wprowadzone zmiany formy odczytu nie generują żadnych dodatkowych kosztów dla odbiorców usług Spółki.

Do otrzymywania e-faktur nie jest konieczna rejestracja i posiadanie konta w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta. Jednak zachęcamy do rejestracji w e-BOK, co umożliwi wgląd w stan rozrachunków, historię odczytów, analizę zużyć w punkcie poboru wody, a także możliwość zgłoszenia stanu wodomierza.

SMS-y z kolei to błyskawiczna informacja o awariach i pracach na sieci wodociągowej, kanalizacyjnej oraz związanych z tym przerwach w dostawie wody, o wystawieniu faktury VAT za usługi zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków, o upływie terminu płatności faktury.

Teraz dołączyło kolejne udogodnienie dla tych, którzy nie płacą przelewem. Można zapłacić przy pomocy karty płatniczej.

Zapraszamy

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJanek na piasku
Następny artykułWszyscy poparli Wójta