Strona główna Teresin Przyjadą młodzi z całej Polski

Przyjadą młodzi z całej Polski

433
0
PODZIEL SIĘ

 Znamy termin tegorocznego MaksFestiwalu czyli Rekolekcyjnego Spotkania Młodych. W Niepokalanowie jego uczestnicy przebywać będą od 22 do 26 sierpnia. Organizatorzy spodziewają się ponownie ok. setki gości niemal ze wszystkich stron kraju. Zapisy już trwają.

Choć zlot adresowany jest przede wszystkim do młodzieży, to udział wziąć mogą wszyscy, którzy czują się „młodymi duchem”. Całość zorganizowana jest w duchu franciszkańskim i duchu św. Maksymiliana.

Festiwal, to dużo prostej i głębokiej radości, doświadczenie pokoju, który głosił św. Franciszek, wiele okazji do czynienia dobra, duże wymagania stawiane uczestnikom oraz prawdziwe cuda, których gwarancją jest Maryja Niepokalana. Celem przedsięwzięcia jest prowadzenie rekolekcji, ewangelizacja i formowanie młodych do bycia świadomymi i odpowiedzialnymi katolikami. Poza wspólną modlitwą, warsztatami, konferencjami i spotkaniami z gośćmi specjalnymi, nie zabraknie też dobrej zabawy i muzycznych koncertów. A wszystko to tradycyjnie na terenie Niepokalanowa. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej maxfestiwal.pl

Marcin Odolczyk