Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

613
0
PODZIEL SIĘ

Uczciwy znalazca

WÓJTÓWKA Na parkingu w Wójtówce 45-letni mężczyzna znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Znalazca przekazał go policji, która powiadomiła właścicielkę o jego odnalezieniu. Zdarzenie miało miejsce 22 lipca.

Skok po narzędzia

CHODAKÓWEK Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił policji, że nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia z pomieszczenia gospodarczego. Do kradzieży doszło 22 lipca w Chodakówku.

Buchnął rower

GRANICE Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł rower. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice 23 lipca.

Zahaczył o ścianę

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem man, nie złożył dźwigu HDS i zerwał trakcję elektryczną, co skutkowało uszkodzeniem elewacji budynku. Do zdarzenia doszło 23 lipca na ul. Granicznej w Sochaczewie.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy i dowodu osobistego, które należały do 34-letniego mężczyzny. Kradzież miała miejsce 24 lipca w Al. 600-lecia w Sochaczewie.

Pijany tatuś

NOWE MOSTKI Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna opiekuje się nieletnimi dziećmi. Badanie wykazało, że ojciec ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Do interwencji doszło 24 lipca w Nowych Mostkach.

Trafi za kraty

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 25 lipca na ul. Trojanowskiej.

Wjechał do rowu

BRZOZÓW NOWY W czwartek, 25 lipca, w w Brzozowie Nowym 23-letni mieszkaniec gminy Iłów stracił panowanie nad renault clio, zjechał do rowu i dachował. Karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Dzwon w Młodzieszynku

MŁODZIESZYNEK Kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył hyundaia. Kolizja miała miejsce 26 lipca w Młodzieszynku.

Uciekł z miejsca wypadku

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierowca volkswagen polo doprowadził do zderzenia z toyotą, a następnie odjechał z miejsca. Do kolizji doszło 26 lipca.

Wymusiła pierwszeństwo

ZOSIN W Zosinie, 27 lipca, doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca opla nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. W wyniku zdarzenia, kierująca passatem i jej 13-letni syn zostali przewiezieni do szpitala.

Odkręcił tłumik

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł tłumik od subaru. Do zdarzenia doszło 27 lipca w Al. 600 – lecia.

Bez prawka

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali na ulicy . Żwirki i Wigury 32-letni mieszkaniec Sochaczewa, który kierował ople astrą pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do kontroli drogowej doszło 28 lipca.

Nie udzielił pierwszeństwa

TOPOŁOWA Policjanci dostali informacje o wypadku do którego doszło w Topołowej. Wstępnie ustalono, że mieszkaniec gminy Teresin wjechał na skrzyżowanie i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala. Do wypadku doszło 28 lipca.

opr. atu

fot.pixabay