Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

616
0
PODZIEL SIĘ

Darmowe tankowanie

ANDRZEJÓW DURANOWSKI Policja poszukuje kierowcy volkswagena golfa, który na stacji paliw w Andrzejowie Duranowskim zatankował pojazd   a następnie odjechał nie płacąc należności. Do kradzieży doszło 15 lipca.

Wprost pod punto

JEŻÓWKA W poniedziałek, 15 lipca, w Jeżówce 38-letni rowerzysta wyjechał z posesji wprost pod fiata punto. Rannego mężczyznę przewieziono do szpitala.

Przyczepa odjechała

DACHOWA Nieznani sprawcy ukradli z jednej z posesji w Dachowej   przyczepę dwuosiową. Kradzież miała miejsce 16 lipca.

Kamień zamiast antyku

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany 16 lipca przez mieszkańca miasta, że ten w interncie kupił antyczny zegar, lecz gdy otworzył przesyłkę znalazł w niej stare buty, ubrania i kamień.

Na zakazie

SOCHACZEW na ulicy Staszica w Sochaczewie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem. Okazało się, że mężczyzna ma czynny, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło 17 lipca.

Wymusił pierwszeństwo

SOCHACZEW W Alei 600-lecia w Sochaczewie 92-etni rowerzysta nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z kia. Senior został przewieziony do szpitala. Wypadek miał miejsce 18 lipca.Znikające wiertarki

ARCIECHÓWEK Nieznany sprawca włamał się do przyczepy kempingowej stojącej w Arciechówku. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia. Do kradzieży doszło 18 lipca.

Przepadła bransoletka

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł z jej domu złotą bransoletkę. Kradzież miała miejsce 19 lipca na ul. Senatorskiej.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z dokumentami, klucze do mieszkania oraz kartę płatniczą. Do zdarzenia doszło 20 lipca na ul. Pokoju.

Zapomniała ustąpić

KONARY W sobotę, 20 lipca, w Konarach doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 35-letnia kobieta kierująca renault megane nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Bez prawka

 SOCHACZEW Policjanci z sochaczewskiej drogówki na ul. Młynarskiej w Sochaczewie zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Okazało się, że 37-letni mężczyzna ma czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Zatrzymanie miało miejsce 21 lipca.

Na podwójnym gazie

GAWŁÓW W ręce policji mieszkaniec gminy Kampinos, który próbował kierować motorowerem mając ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zatrzymania doszło 21 lipca w Gawłowie.

opr. es

fot.pixabay