Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

637
0
PODZIEL SIĘ

Wypił na miejscu

SOCHACZEW W jednym ze sklepów przy ulicy 1 Maja w Sochaczewie mieszkaniec gminy Bolimów ukradł kawę i dwa piwa, które wypił na terenie sklepu. Do zdarzenia doszło 8 lipca.

 Wirtualna sukienka

SOCHACZEW W poniedziałek, 8 lipca, oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany przez mieszkankę Sochaczewa, że ta kupiła przez Internet sukienkę wartą kilkaset   złotych, lecz nie otrzymała zamówionego towaru.

Uwaga na kieszonkowców

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów należących do 61-letniego mieszkańca Sochaczewa. Do przestępstwa doszło 9 lipca na ul. Pokoju.

Wpadła do rowu

TUŁOWICE Mieszkanka gminy Brochów kierująca subaru chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, zjechała do rowu i dachowała. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło 9 lipca w Tułowicach.

Znikający portfel

TERESIN Nieznany sprawca ukradł z otwartego samochodu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do kradzieży doszło 10 lipca w Teresinie na ul. Szymanowskiej.

Uszkodził i uciekł

SOCHACZEW Mieszkanka Błonia zgłosiła policji, że nieznany sprawca uszkodził jej samochód, a następnie odjechał z miejsca. Do kolizji doszło 10m lipca w Al. 600-lecia.

Mandat za spożycie

SOCHACZEW W czwartek,11 lipca, policjanci zostali poinformowani o spożywaniu alkoholu na Placu Kościuszki. Wysłany na miejsce patrol policji ukarał amatora mocnych trunków mandatem.

Wypadek na moście

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie, na ścieżce rowerowej przed mostem doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letnia kobieta kierująca rowerem zajechała drogę innemu rowerzyście. Mężczyzna przewrócił się i doznał urazu głowy. Nieprzytomnego 58-latka przewieziono do szpitala. Do wypadku doszło 12 lipca.

Na podwójnym gazie

ANDRZEJÓW DURANOWSKI Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali w Andrzejowie Duranowskim 41-letniego mieszkaniec gminy Sochaczew, który kierował toyotą znajdując się w stanie po użyciu alkoholu i pomimo braku wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło 12 lipca.

Slalomem po Warszawskiej

SOCHACZEW Policja zatrzymała 52-letniego mieszkaniec Sochaczewa, który próbował kierować oplem corsą mając prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 13 lipca na ul. Warszawskiej.

Skok po klucze

ADAMOWA GÓRA Złodziej włamali się do jednego z budynków w Adamowej Górze. Ich łupem padły klucze nasadowe i szlifierki kątowe. Do kradzieży doszło w13 lipca.

Potrójny pech

SEROKI PARCEL Mieszkaniec gminy Kampinos kierował hondą mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i pomimo braku uprawnień do kierowania. Jakby tego było mało nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło 14 lipca.

Znikające tablice

JANÓW Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z peugeot i fiata. Do kradzieży doszło 14 lipca w Janowie

Dzwon w centrum miasta

SOCHACZEW W poniedziałek, 15 lipca, na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z 1 Maja w Sochaczewie doszło do zderzenia do zderzenia dwóch suzuki i volkswagena. Karetka pogotowia przewiozła do szpitala 38-letnią pasażerkę drugiego z pojazdów. Policjanci ustalają teraz dokładny przebieg tego zdarzenia.

opr. atu

Fot.: policja