Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

640
0
PODZIEL SIĘ

Puknęła passata

SOCHACZEW Na ulicy Pokoju w Sochaczewie kierująca bmw doprowadziła do kolizji z volkswagenem passatem, a następnie odjechała. Do zdarzenia doszło 1 lipca.

Skok po kasę

TERESIN Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w Teresinie przy ulicy ul. Granicznej. Łupem złodziei padła gotówka. Kradzież miała miejsce 2 lipca.

Dzwon na Warszawskiej

SOCHACZEW Kierujący motocyklem honda shadow nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z toyotą. Do kolizji doszło 2 lipca na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.

Paliwo wyparowało

BRAKI Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca ukradł 80 litrów oleju napędowego z ciągników oraz osprzętu rolniczego. Do kradzieży doszło 3 lipca w Brakach.

Uczciwy znalazca

SOCHACZEW Do sochaczewskiej komendy 3 lipca zgłosił się mężczyzna, który znalazł portfel na ul. 15 Sierpnia. Portfel z pieniędzmi i dokumentami trafiły do właściciela.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Patrol sochaczewskiej drogówki zatrzymał mieszkaniec Sochaczewa, który kierował bmw znajdując się w stanie nietrzeźwości i pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila. Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło 4 lipca na Al. 600-lecia.

Znikające tablice

PAPROTNIA Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z opla astry zaparkowanego w Paprotni na ul. Sochaczewskiej. Zdarzenie miało miejsce 4 lipca.

Nie udzielił pierwszeństwa

KAROLKÓW SZWAROCIŃSKI W Karolkowie Szwarockim w piątek, 5 lipca, doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z peugeotem.  W wyniku zdarzenia, kierująca i dwoje pasażerów trafiło do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Bez prawka

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Młodzieszyn, który kierował volkswagenem pomimo czynnego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło 5 lipca na ul. Staszica.

Wynieśli silniki

CHODAKÓWEK Nieznani sprawcy włamali się do jednego z garaży w Chodakówku skąd ukradli przewód spawalniczy, silniki elektryczne oraz   narzędzia. Do zdarzenia doszło 6 lipca.

Nie popali

FELIKSÓW W Feliksowie policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Rybno, który posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło 6 lipca.

Staranował rogatki

ZAKRZEW Policja poszukuje kierowcy volkswagen, który w niedzielę, 7 lipca, najechał w Zakrzewie na rogatki kolejowe, a następnie oddalił się z miejsca.

Pójdzie siedzieć

SOCHACZEW Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 33-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 7 lipca na ul. Otwartej w Sochaczewie.

opr. atu

fot. policja