Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

682
0
PODZIEL SIĘ

Znikające tablice

CZERWONKA PARCEL Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił oficerowi dyżurnemu KPP w Sochaczewie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z fiat punto zaparkowanego w Czerwonce Parcel. Do kradzieży doszło 24m czerwca.

Uwaga na kieszonkowców

RYBNO Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do 27-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło 24 czerwca w Rybnie.

Wjechał w łosia

SIELICE We wtorek, 25 czerwca, w Sielicach doszło do kolizji bmw z łosiem, który wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto. Przybyły na miejsce lekarz weterynarii uśpił poważnie ranne zwierzę. Natomiast policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od auta z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

Czołówka z fiatem

KAMION MAŁY W miejscowości Kamion Małym 15-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn jechał rowerem i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu fiatowi. Do wypadku doszło 25 czerwca.

Zwinął kabel

FELIKSÓW Nieznany sprawca ukradł z placu budowy 120 m kabla elektrycznego. Do kradzieży doszło 26 czerwca w Feliksowie.

Pójdzie siedzieć

JANÓW Policjanci z Młodzieszyna zatrzymali 60-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a później do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło 26 czerwca w Janowie.

Wepchnął kangoo pod naczepę

BIELICE W czwartek, 27 czerwca, na drodze krajowej nr 50 w Bielicach doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarowym manem nie zatrzymał się przed pojazdami stojącymi na „pięćdziesiątce” w związku z wprowadzonym tam ruchem wahadłowym. Rozpędzona ciężarówka uderzyła w tył renault kangoo, wpychając auto pod naczepę volvo. Utrudnienia na drodze krajowej nr 50 trwały kilka godzin.

Odjechał rowerem

SOCHACZEW Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej rower. Do kradzieży doszło 27 czerwca na Placu Kościuszki w Sochaczewie.

fot.policja