JESIEŃ CORAZ BLIŻEJ

Do rozpoczęcia ligowych zmagań pozostało zaledwie kilka tygodni. Przez ten czas nasze drużyny muszą przygotować się do nich w sposób należyty. W miniony weekend kilka z nich rozegrało mecze towarzyskie.

Bzura Chodaków rywalizowała w Gostyninie z Wichrem Kobyłka. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a gole zdobyli Maciej Brdeja i Kamil Wojciechowski. Jest to dobry wynik, gdyż dwa dni wcześniej Wilga wygrała 5:3 z ligowym rywalem Bzury – Mazurem Gostynin.

Grający w warszawskiej okręgówce KS Teresin nie może pochwalić się podobnym osiągnięciem. Prowadzeni przez nowego trenera Tomasza Spytka piłkarze przegrali 1:6 z Escola Varsovia. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Dominik Popławski.

Na boiska wybiegli również piłkarze Promyka Nowa Sucha. Seniorzy wygrali z Orłem Kampinos, a juniorzy zremisowali z Pelikanem Łowicz.

Promyk Nowa Sucha – Orzeł Kampinos 6:0 (3:0)

gole: Artur Rogala (2), Piotr Ufa (2), Kamil Wróbel, Damian Kaczor

skład: Piłkarz testowany, Michał Maciak, Jakub Felczyński, Paweł Kutkowski, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski, Tomasz Jurczak, Marcin Gajda, Maciej Nowicki, Kamil Wróbel, Artur Rogala oraz Karol Drązikowski, Jakub Teodorowicz, Karol Kuliś, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Piotr Ufa, Rafał Dalke

Promyk Nowa Sucha (juniorzy) – Pelikan Łowicz (juniorzy)   5:5 (3:2)

gole: Aleksander Psiuk (4), Paweł Piotrowski

skład: Krystian Centkowski, Jakub Teodorowicz, Kamil Kościug, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski, Jakub Nowakowski, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Damian Kaczor, Adrian Jaworski i Aleksander Psiuk. Grali także: Michał Regulski, Kacper Drązikowski, Paweł Piotrowski, Jakub Pawlak, Dawid Nowakowski, Antoni Rejman oraz Patryk Felczak.

Poznaliśmy również plan sparingów piłkarzy z Iłowa. Unici zagrają sześć meczów, a rywalami ich będą następujące drużyny: Olimpia Chąśno (24.07), KS Teresin (26.07), Piast Feliksów (31.07), Pelikan II Łowicz (2.08), Orkan Sochaczew (6.08) oraz Tajfun Brochów (7.08).

Będąc przy sparingach, warto wspomnieć, że w sobotę na boisku w Chodakowie odbył się mecz seniorów Żyrardowianki Żyrardów i Hutnika Warszawa. Zakończył się on remisem 2:2.

Tomasz Ertman

Fot. Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz