Strona główna Teresin Filmowo na dworcu

Filmowo na dworcu

409
0
PODZIEL SIĘ

 „Pociąg do kina” – pod takim hasłem Teresiński Ośrodek Kultury zaprasza fanów dobrego filmu na letnie projekcje. Odbywać się będą one w wybrane wakacyjne środy o godz. 19.00 w sali kinowo-widowiskowej obiektu „Dworzec TO.Kultura”. Wstęp na każdy z nich jest bezpłatny.

Zaprezentujemy najbardziej wyczekiwane filmy z ostatnich lat, które zostały docenione nie tylko przez widzów, ale także przez komisję konkursową najważniejszej amerykańskiej nagrody filmowej – mówi Katarzyna Rospędowska z TOK-u.

Pierwszy film w ramach tej bardzo ciekawej zostanie wyświetlony 10 lipca, wówczas chętni obejrzą obraz w reżyserii Bradleya Cooper z debiutującą w roli aktorki kontrowersyjną piosenkarką Lady Gagą. To opowieść o miłości, spełnieniu i poczuciu niespełnienia, przemijaniu i marzeniach. Z kolei, 24 lipca czekać będzie film z gatunku fantastyki, tym razem o dziedzicu korony Atlantydy, superprodukcja wytwórni DC Comics. Dwie następne filmowe środy czekają nas w kolejnym wakacyjnym miesiącu.

W pierwszą środę sierpnia zdobywczyni Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, Olivia Colman, zaprezentuje nam swoją nagrodzoną kreację z filmu Jorgosa Lantimosa – zapowiada Katarzyna Rospędowska. – Zaś ostatnia stacja to prawdziwy hit. Zdobywca trzech Oscarów, w tym między innymi za najlepszy film, świetnie zagrana i wyreżyserowana opowieść o drobnym cwaniaczku z Bronksu, który zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée – dodaje. Warto zatem zaplanować sobie filmowe środy w swoim letnim kalendarzu.

Marcin Odolczyk

fot.archiwum

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZgoda na bonifikatę
Następny artykułCountry w lipcu