Strona główna Teresin Do krainy zabawek

Do krainy zabawek

380
0
PODZIEL SIĘ

O tym, że przyjaźń jest najważniejsza i potrafi zmienić wszystko, mówi spektakl zatytułowany „Wycieczka do tajemniczej krainy”. Wkrótce przedstawienie zawita do Teresina, a dokładnie do sali kinowo-widowiskowej obiektu „Dworzec TO.Kultura! przy ulicy Torowej 2.

Na wydarzenie zapraszają Teresiński Ośrodek Kultury i Krakowskie Centrum Promocji Kultury. Odbędzie się ono w środę, 17 lipca o godz. 12.00. Wstęp oczywiście bezpłatny.

To będzie fascynująca, pełna emocjonujących przygód i zabaw historia o podróży do Krainy Zabawek, gdzie spotkamy zarozumiałą księżniczkę Joannę, która broni wstępu do tego fantastycznego miejsca. „Wycieczka do tajemniczej krainy”, to bajka o miłości i akceptacji. Niesamowite kostiumy, dużo wspaniałych piosenek, stworzonych na potrzeby tej wyjątkowej historii, oraz fakt, że każdy z widzów może stać się bohaterem tej opowieści, jestem pewna, iż to wszystko sprawi, że spektakl na długo pozostanie w pamięci małych i dużych odbiorców, których serdecznie zapraszam – mówi Katarzyna Rospędowska z TOK-u.

Marcin Odolczyk

fot. archiwum