Strona główna Kultura Czekamy na wiersze

Czekamy na wiersze

436
0
PODZIEL SIĘ

 Jeszcze tylko trzy tygodnie czekamy na wiersze poetów, którzy mogą zaprezentować swoje utwory w IV Konkursie Poetyckim o Laur Bzury. Nagroda zostanie wręczona podczas piątej edycji Święta Bzury, które odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia. Laureat konkursu dostanie Laur Bzury oraz nagrodę rzeczową.

W minionych latach Laur zdobyli: Tadeusz Hutkowski, poeta sochaczewski, współtwórca Sochaczewskich Wieczorów Literackich oraz dwie sochaczewskie poetki Danuta Kłos i Apolonia Lato.

IV Konkurs Poetycki o Laur Bzury ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział także dotychczasowi laureaci. Nie ma ograniczeń wiekowych. Warunkiem jest przedstawienie jednego, własnego wiersza, koniecznie o tematyce związanej z rzeką Bzurą i Sochaczewem.

Do redakcji trzeba dostarczyć wydruk komputerowy. Wiersze najlepiej przynieść osobiście w godzinach pracy redakcji lub przesłać pocztą na adres – Express Sochaczewski, ul. Żeromskiego 29G, 96 500 Sochaczew.

Zgłoszenia można też wysyłać mailowo na adres: bogumila@exmedia.pl z dopiskiem w tytule „Laur Bzury”. Termin nadsyłania wierszy do 10 sierpnia.

BN

fot.pixabay

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBezpieczne wakacje
Następny artykułChodnik tylko dla pieszych