Strona główna Sochaczew gmina Będą nowe drogi

Będą nowe drogi

427
0
PODZIEL SIĘ

Niebawem ruszy przebudowa 500-metrowego odcinka drogi w Dachowej. To drugi etap modernizacji tej drogi. Gmina zarezerwowała na inwestycję 250 tys. zł.

W przetargu startowały 4 firmy. Najwyższa oferta firmy z Mińska Mazowieckiego sięgnęła ponad 160 tys. zł. W przetargu najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Rydmar z Juliopola, która zobowiązała się wykonać drogę za prawie 84 tys. zł brutto, a więc dużo taniej niż przewidywały to szacunki gminy. W ramach prac modernizacyjnych będzie wykonana podbudowa, położenie warstwy bitumicznej oraz pobocza po obu stronach jezdni. Droga ma być gotowa na 31 sierpnia.

Zdecydowanie więcej kosztować ma drugi etap przebudowy drogi w Gawłowie. Tu do wykonania jest 710 metrów. Z czterech startujących firm wybrane zostało przedsiębiorstwo Jamno z Łowicza, które wykona przebudowę za około 309 tys. zł brutto. W ramach prac ma być wykonana rozbiórka starej nawierzchni bitumicznej, podbudowa, nowa nawierzchnia bitumiczna i pobocza po obu stronach. Również i w tym przypadku droga ma powstać zgodnie z umową do końca sierpnia.

BN

fot.pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUrząd zmieni oblicze
Następny artykułZespół powołany