Strona główna Brochów Wkrótce otwarcie targowiska

Wkrótce otwarcie targowiska

572
0
PODZIEL SIĘ

Wielkimi krokami zbliża się oddanie do użytku targowiska gminnego, położonego w centrum Brochowa. Już niedługo będziemy cieszyć się świeżymi produktami, po które nie trzeba będzie daleko jechać.

Również nasi lokalni przedsiębiorcy będą mogli na swoim terenie zaproponować Państwu swoje wyroby i produkty, zawsze świeże i ze znanego źródła. Całoroczne i ogólnodostępne targowisko wiejskie „Mój Rynek” zostało dofinansowane z projektu „Rozwój infrastruktury technicznej na obszarach rewitalizowanych w gminie Brochów w celu ich aktywizacji społecznej i gospodarczej” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej VI „Jakość życia” Działania 6.2 „Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Cała inwestycja obejmuje wykonanie wiaty handlowej na 14 stanowisk z zadaszeniem i oświetleniem, budynku sanitarno- technicznego oraz miejsc utwardzonych do handlu z samochodów specjalistycznych zadaszonych. Umowa na wykonanie została zawarta 3 lipca 2018 roku, a opiewała na łączną kwotę 480 000 złotych.

UG Brochów