Teresin na pudle

Warszawska liga okręgowa

Po porażce tydzień temu z Laurą Chylice mało kto mógł przypuszczać, że podopieczni Adama Warszawskiego na pożegnanie trenera odzyskają utracone miejsce w pierwszej trójce. Piłka jednak często przynosi niesamowite rozstrzygnięcia.

Pojawiły się na to pewne szanse, kiedy Laura grając awansem, przegrała z Naprzodem Stare Babice. Trzeba jednak było wygrać na boisku wicelidera rozgrywek. Do ostatniego spotkania sezonu zespół przystąpił osłabiony brakiem Sylwka Płachety, Dominika Popławskiego i pauzującego za kartki Marcina Zycha. Jednak dobrze wszedł w mecz, osiągając na początku sporą przewagę. Żyrardów, który miał jeszcze pewne szanse na wygranie ligi, otworzył jednak jego wynik i utrzymał prowadzenie do przerwy.

Druga część spotkania to popis Teresina, w szczególności zaś Kamila Bartosiewicza, który najpierw wyrównał, a w końcówce przechylił szalę zwycięstwa. Oznaczało to ogromny sukces teresińskiego zespołu, który pod wodzą Adama Warszawskiego zapracował na niego przez cały sezon. Drużyna zakończyła rozgrywki na trzecim, najwyższym miejscu w historii występów w lidze okręgowej, zdobywając również największą ilość punktów – 55.

Szkoda tylko, że osiągając taki wynik, trener podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska, ale takie są realia. Trzeba kontynuować dobrą passę już pod wodzą nowego szkoleniowca, którego nazwisko poznamy niebawem. Ogromne gratulacje dla drużyny, trenera i całego sztabu KS Teresin za to, czego dokonali w sezonie 2018/2019.

AP Żyrardów – KS Teresin 1:2 (1:0)

Bramki dla Teresina: Kamil Bartosiewicz – dwie

KS Teresin: Nowakowski – M. Bauman, Smoliński, Leszczyński (60 Żakowski), Szewczyk – Grefkowicz, Bartosiewicz, Oziemblewski (91 Krsysztof Bargieł), M. Bargieł (87 P. Bauman), Węsek – Kacper Bargieł

KST

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz