Strona główna Iłów Święto wszystkich mam

Święto wszystkich mam

377
0
PODZIEL SIĘ

Pod hasłem „Zachowam w sercu twą miłość Mamo” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłowie odbyło się 24 maja spotkanie dla pań, głównie tych, które są matkami.

Na początku były życzenia dla nich, oraz dwa wiersze Wandy Ligas – iłowianki, która napisała te utwory specjalnie na tę okoliczność i odczytała je zebranym. Jan Paweł Kwaśniewski, wójt gminy Iłów, złożył mamom bardzo ciepłe i miłe życzenia. Muzyczną oprawę wieczoru zapewniły występy zespołu Dens Babki z Młodzieszyna, zaproszonego na tę uroczystość. Dens Babki pokazały szeroki repertuar piosenek, zarówno zaskakując kunsztem wykonania, jak i temperamentem. Występ zakończyły brawurowo wykonanymi utworami góralskimi.

– Bisom nie było końca. Jednym słowem był to mega koncert, który został nagrodzony gromkimi brawami. Dodatkowo po występie można było nabyć ich płytę. Tradycyjnie po muzycznych atrakcjach wszyscy zostali zaproszeni na domowe wypieki z owocami, kawą i herbatą, oraz symboliczną lampką wina. Serdecznie dziękujemy wszystkim Mamom i gościom, którzy przybyli na uroczystość. Gorące podziękowania kierujemy do tych, którzy nas wspomogli organizacyjnie – Justynie Babkiewicz, Renacie Bartosiak,   Przemysławowi Wasilewskiemu, Sławomirowi Tomaszewskiemu i Radzie Gminy Iłów – mówi Elżbieta Idźkowska, dyrektor GBP w Iłowie.

BN

Fot. Elżbieta Idźkowska